Rower MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 23
Zdjęcia 40 |
MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 23 rama 20"rama 23" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MBM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MBM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 23
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower miejski MBM Boulevard 6B 28 cali męski Grafitowy | 1 650 zł |
Rower miejski MBM Boulevard 6B 28 cali męski Khaki MBM836U 20 58 A42 | 2 000 zł |
Rower miejski MBM Boulevard 6B 28 cali męski Khaki | 2 000 zł |
Rower miejski MBM Boulevard 6B 28 cali męski Khaki | 2 000 zł |
Modyfikacje MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 23
Ceny na MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 23 |
---|---|---|---|---|
MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 20 | od 1 650 zł | 18 oferty | ||
MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 23 | od 1 650 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →