Rower MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 20
Zdjęcia 40 |
MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 20 rama 20"rama 23" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MBM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MBM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 20
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower miejski MBM Boulevard 6B 28 cali męski Grafitowy | 1 650 zł |
Rower miejski MBM Boulevard 6B 28 cali męski Grafitowy MBM836U 20 50 A27 | 1 650 zł |
Rower miejski MBM Boulevard 6B 28 cali męski Khaki | 2 000 zł |
Rower miejski MBM Boulevard 6B 28 cali męski Czarny | 2 000 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 20
Ceny na MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 20 |
---|---|---|---|---|
MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 20 | od 1 650 zł | 18 oferty | ||
MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 23 | od 1 650 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →