Lampka rowerowa Fenix BC25R
Wideo 7Zdjęcia 21 |
Fenix BC25R |
|
Wodoodporny - IP66. Pięć trybów pracy - turbo, maksymalny, średni, minimalny, flash.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fenix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fenix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fenix BC25R
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
fenix Unisex BC25R ładowalna lampka do roweru dojeżdżającego do pracy czarZawiera Cree XP-G3 NW LED
Maks. moc 600 lumenów
Wykorzystuje wewnętrzny akumulator do wielokrotnego ładowania
Soczewka nie... więcejoślepiająca (ogranicznik wysokości wiązki), która nie oślepia kierowców
Odporność na warunki atmosferyczne IP66 Amazon.plZłóż skargę | 169 zł |
Latarka diodowa rowerowa Fenix BC25R - przedniaOryginalny produkt Latarka diodowa rowerowa Fenix BC25R - przednia poleca Tobie ekspert z Domenasportowa. Empik.plZłóż skargę | 169 zł |
Latarka diodowa Fenix BC25R - rowerowa Fenix BC25R to lekka latarka rowerowa o strumieniu 600 lumenów i zasięgu 106 m , zaprojektowana specjalnie do działania... więcejw miejskim środowisku. Budowa Kompaktowy korpus latarki wykonano z anodowanego aluminium, co pozwala na właściwe odprowadzanie ciepła oraz zapewnia ochronę przed deszczem i pyłem (klasa IP66). Dzięki niewielkim rozmiarom, niskiej masie oraz funkcji szybkiego wypięcia z uchwytu, Fenix BC25R może być również używany jako standardowa latarka ręczna. Wspomniany uchwyt rowerowy ma funkcję błyskawicznego zwolnienia latarki. W tym celu należy jedynie nacisnąć dźwignię blokującą i wysunąć lampkę z obejmy. Układ optyczny W latarce Fenix BC25R zastosowano diodę CREE XP-G3 emitująca maksymalny strumień światła 600 lumenów o zasięgu 106 m. Wytwarzane światło ma neutralną barwę , nie męczy oczu, zapewnia wierne oddawanie kolorów oraz zdolność rozpoznawania większej ilości szczegółów w warunkach widzenia nocnego. W odróżnieniu od standardowych latarek rowerowy, układ optyczny został zaprojektowany w taki sposób by nie oślepiać innych użytkowników ruchu . Specjalnie skonstruowany reflektor (orange peel) ma innowacyjną linię odcięcia, która blokuje górną część wiązki światła. W rezultacie latarka oświetla jedynie drogę przez kołem do wysokości kierownicy , nie wpływając negatywnie na zdolność widzenia kierowców i przechodniów. Maksymalny zasięg światła wynosi 106 m , co w warunkach miejskich zapewnia doskonałą widoczność oraz możliwość wczesnego reagowania na sytuację na drodze. Zasilanie Źródłem prądu jest wbudowany akumulator Li-ion o pojemności 2600 mAh , który po naładowaniu zapewnia 2 godziny pracy w maksymalnym trybie 600 lumenów oraz 36 godzin w niskim trybie 50 lumenów. Ładowanie akumulatora odbywa się poprzez port micro USB , dlatego nie musimy martwić się zakupem ładowarki i zapasowych baterii. Poziom naładowania akumulatora możemy kontrolować dzięki wskaźnikowi LED , który w prosty i czytelny sposób informuje nas o stanie energii. Status wskaźnika poziomu akumulatora: jedna dioda: krytyczny poziom 0-25% dwie diody: niski poziom 26-50% trzy diody: średni poziom 51-85% cztery diody: wysoki p... Erli.plZłóż skargę | 169 zł |
Latarka rowerowa Fenix BC25R (BC25R)Fenix to jeden z największych na świecie producentów latarek LED. Firma powstała w roku 2004. Dzisiaj swoje wyroby sprzedaje... więcejw ponad w ponad 100 krajach na całym świecie. Od początku działalności, celem firmy było stworzenie wysokiej jakości latarki, jednych z najlepszych na świecie. Jedna z pierwszych latarek była latarka codziennego użytku Fenix L1, która już w 2005 roku otrzymała nagrodę Latarka 2005 roku. Cechowała się kompaktową budową oraz mocnym strumieniem światła. Fenix także jako jedna z pierwsza wdrożyła standardy ANSI, co dodatkowo umocniło zaufanie klientów. W ofercie firmy Fenix znajduje sie obecnie prawie 70 modeli latarek LED, przeznaczonych dla myśliwych, żołnierzy, organów ścigania, turystów i każdego kto potrzebuje niezawodnego źródła światła. Do najbardziej znanych modeli należą: Fenix TK11 latarka taktyczna ceniona za niezawodność i wydajność Fenix LD20 latarka codziennego użytku o największej popularności Fenix TK35 latarka szperacz o potężnym strumieniu światła dla myśliwych i służb mundurowych Fenix BT20 latarka rowerowa o podwójnym strumieniu światła W naszej ofercie dostępne są wszystkie modele latarek Fenix, akumulatory Fenix oraz dedykowane akcesoria. Fenix BC25R to lekka latarka rowerowa o strumieniu 600 lumenów i zasięgu 106 m, zaprojektowana specjalnie do działania w miejskim środowisku. Budowa; Kompaktowy korpus latarki wykonano z anodowanego aluminium, co pozwala na właściwe odprowadzanie ciepła oraz zapewnia ochronę przed deszczem i pyłem (klasa IP66). Dzięki niewielkim rozmiarom, niskiej masie oraz funkcji szybkiego wypięcia z uchwytu, Fenix BC25R może być również używany jako standardowa latarka ręczna. Wspomniany uchwyt rowerowy ma funkcję błyskawicznego zwolnienia latarki. W tym celu należy jedynie nacisnąć dźwignię blokującą i wysunąć lampkę z obejmy. Układ optyczny; W latarce Fenix BC25R zastosowano diodę CREE XP-G3 emitująca maksymalny stru... Broń.plZłóż skargę | 170 zł |
Fenix Fenix BC25R 600 lm Oświetlenie rowerowe przednie Black BC25RTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:BC25R to lekka, modna miejska lampka rowerowa do dojazdów do pra... więcejcy. Innowacyjna odcięta linia facula gwarantuje bezpieczniejszą jazdę, nie oślepiając nadjeżdżających pasażerów ani pojazdów. Neutralna biała dioda Cree XP-G3 LED o maksymalnej mocy wyjściowej 600 lumenów spełnia potrzeby miejskich dojazdów do pracy. Sterowanie jednym przełącznikiem, ładowanie przez micro USB, wskaźnik poziomu naładowania akumulatora, mocowanie światła z szybkim mocowaniem, metalowa konstrukcja rozpraszająca ciepło i stopień ochrony IP66 sprawiają, że BC25R jest niezbędnym elementem rowerowych dojazdów do pracy. CECHY Przeciwodblasko Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 232 zł |
Latarka rowerowa Fenix BC25R (BC25R) KOL.039-356Hobby4men.com Złóż skargę | 209 zł |
Fenix Bc25r Front Light Czarny 600 LumensFenix BC25R to lekka lampa rowerowa stworzona specjalnie dla środowiska miejskiego. To światło ma innowacyjną linię cięcia, k... więcejtóra blokuje górną część wiązki światła, dzięki czemu nie oślepisz nadjeżdżających pojazdów. Wyposażony w neutralną białą diodę Cree XP G3 LED zapewniającą prawdziwe oddawanie barw i długą żywotność, BC25R podmuchuje 600 lumenów 348 stóp. Dodatkowe funkcje, takie jak sterowanie za pomocą jednego przełącznika, ładowalny mikro USB, wskaźnik poziomu naładowania baterii, szybkozłączka, metalowa struktura rozpraszająca ciepło i stopień ochrony IP66 sprawiają, że BC25R musi mieć do jazdy rowerem.Funkcje BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 197 zł |
Wideo recenzje
Fenix BC25R Bike Light Operational Demonstration
24 marca 2023952 przegląd
Finding The Perfect Bike Light, FENIX BC35R + BC25R
10 grudnia 201815 722 przegląd
Bike lights: FENIX BC25R & LEZYNE STRIP DRIVE (REAR) 150
30 marca 20192 499 przegląd
Fenix BC25R - USB rechargeable LED bike light with 600 lumens
4 sierpnia 20191 685 przegląd
Fenix BC25R Bike Light
11 września 201824 413 przegląd
Fenix BC25R & BC35R Bike Lights
3 kwietnia 201931 641 przegląd
Fenix BC25R
27 lipca 201810 348 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 150 zł
lampka przednia, 300 lm, trybów pracy 6, jasność 3, akumulator, Port USB
od 116 zł
lampka przednia, zasięg 120 m, 400 lm, trybów pracy 5, jasność 3, akumulator, Port USB, mocowanie na kask
od 144 zł
lampka przednia, zasięg 225 m, 2000 lm, trybów pracy 6, jasność 5, odporna na wstrząsy, Port USB
od 104 zł
lampka przednia, zasięg 70 m, 300 lm, trybów pracy 4, jasność 3, akumulator, Port USB
od 145 zł
lampka przednia, zasięg 180 m, 600 lm, trybów pracy 5, jasność 3, odporna na wstrząsy
od 175 zł
zestaw, 250 lm, trybów pracy 5, jasność 2, akumulator, praca do 100 h, Port USB