Rower Romet Wagant 4 2023 frame 19
Zdjęcia 13 |
Romet Wagant 4 2023 frame 19 rama 19"rama 21" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Wagant 4 2023 frame 19
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower trekkingowy ROMET WAGANT 4 2023 | 2 319 zł |
Rower trekkingowy ROMET WAGANT 4 2023 48 XL | 2 319 zł |
Rower Trekkingowy ROMET WAGANT 4 2023 Rama: 23' | 2 899 zł |
Rower trekkingowy ROMET WAGANT 4 2023 | 2 319 zł |
Rower trekkingowy ROMET WAGANT 4 2023 | 2 319 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Romet Wagant 4 2023 frame 19
Ceny na Romet Wagant 4 2023 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Romet Wagant 4 2023 frame 19 | od 2 259 zł | 12 oferty | ||
Romet Wagant 4 2023 frame 21 | od 2 899 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →