Rower KROSS Trans 2.0 Lady 2023 frame S
Zdjęcia 16 |
KROSS Trans 2.0 Lady 2023 frame S |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KROSS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KROSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KROSS Trans 2.0 Lady 2023 frame S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower trekkingowy damski Kross Trans 2.0 2022 | 1 699 zł |
Kellys, Rower trekkingowy, Trans 2.0 R15 S Da 28', niebieski 2021, damski | 1 749 zł |
Kross, Rower trekkingowy, Trans 2.0 R15 S Da 28', niebieski, 2021, damski | 1 999 zł |
Modyfikacje KROSS Trans 2.0 Lady 2023 frame S
Ceny na KROSS Trans 2.0 Lady 2023 frame S |
---|---|---|---|---|
KROSS Trans 2.0 Lady 2023 frame L | od 1 521 zł | 3 oferty | ||
KROSS Trans 2.0 Lady 2023 frame M | od 1 899 zł | 4 oferty | ||
KROSS Trans 2.0 Lady 2023 frame S | od 1 699 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →