Rower KROSS Trans 3.0 2023 frame S
Zdjęcia 21 |
KROSS Trans 3.0 2023 frame S |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KROSS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KROSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KROSS Trans 3.0 2023 frame S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower trekkingowy Kross Trans 3.0 2022 | 2 124 zł |
Kross Kross Trans 3.0 28 S 17" czarny/szary połysk rower 12 | 2 099 zł |
Kellys, Rower trekkingowy, Trans 3.0 R17 M Da 28', biały, 2021, damski | 2 299 zł |
Rower Trekkingowy Męski Kross Trans 3.0 R.S | 2 187 zł |
Modyfikacje KROSS Trans 3.0 2023 frame S
Ceny na KROSS Trans 3.0 2023 frame S |
---|---|---|---|---|
KROSS Trans 3.0 2023 frame L | od 1 729 zł | 3 oferty | ||
KROSS Trans 3.0 2023 frame M | od 1 729 zł | 8 oferty | ||
KROSS Trans 3.0 2023 frame S | od 2 099 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →