Rower KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame L
Zdjęcia 28 |
KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame L |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KROSS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KROSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kross, Rower trekkingowy, Trans 1.0 R19 L Da 28', czerwony, 2022, damski | 1 599 zł |
Rower Kross Trans 1.0 L 28” Męski Czarny Szary | 1 357 zł |
Rower Kross Trans 1.0 L 28” Męski Czarny Szary | 1 537 zł |
Modyfikacje KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame L
Ceny na KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame L | od 1 357 zł | 4 oferty | ||
KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame M | od 1 699 zł | 8 oferty | ||
KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame S | od 1 599 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →