Rower Romet Trekkingowy 2022 frame 19
Romet Trekkingowy 2022 frame 19 rama 19"rama 21" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Trekkingowy 2022 frame 19
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Romet, Rower trekkingowy, Wagant M 28', czarno-żółto-złoty, unisex | 1 799 zł |
Rower Romet Wagant czarno-żółto-złoty | 1 799 zł |
ROMET WAGANT 2022 CZARNO-ŻÓŁTO-ZŁOTY | 1 449 zł |
Romet, Rower trekkingowy, Wagant L 28', czarno-żółto-złoty, unisex | 1 799 zł |
Romet, Rower trekkingowy, Wagant M 28', srebrno-czerwony, unisex | 1 799 zł |
Modyfikacje Romet Trekkingowy 2022 frame 19
Ceny na Romet Trekkingowy 2022 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Romet Trekkingowy 2022 frame 19 | od 1 449 zł | 8 oferty | ||
Romet Trekkingowy 2022 frame 21 | od 1 169 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →