Велосипед KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame L
Фото 28 |
KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KROSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame L
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kross, Rower trekkingowy, Trans 1.0 R19 L Da 28', czerwony, 2022, damski | 1 599 zł |
Rower Kross Trans 1.0 L 28” Męski Czarny Szary | 1 357 zł |
Rower Kross Trans 1.0 L 28” Męski Czarny Szary | 1 537 zł |
Модификації KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame L
Ціни на KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame L | від 1 357 zł | 4 пропозиції | ||
KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame M | від 1 299 zł | 10 пропозицій | ||
KROSS Trans 1.0 Lady 2022 frame S | від 1 599 zł | 2 пропозиції |