Rower Romet Wagant 5 2023 frame 19
Zdjęcia 14 |
Romet Wagant 5 2023 frame 19 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Wagant 5 2023 frame 19
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower Trekkingowy ROMET WAGANT 5 2023 Rama: 19' | 3 099 zł |
Rower trekkingowy ROMET WAGANT 5 2023 | 2 199 zł |
Rower Trekkingowy ROMET WAGANT 5 2023 Rama: 19' | 2 349 zł |
Modyfikacje Romet Wagant 5 2023 frame 19
Ceny na Romet Wagant 5 2023 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Romet Wagant 5 2023 frame 19 | od 2 199 zł | 3 oferty | ||
Romet Wagant 5 2023 frame 21 | od 2 228 zł | 2 oferty | ||
Romet Wagant 5 2023 frame 23 | od 2 349 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →