Rower Romet Orkan M 2022 frame 19
Romet Orkan M 2022 frame 19 rama 19"rama 21" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Orkan M 2022 frame 19
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Romet, Rower crossowy, Orkan R19 M Me 28', czarny, 2022, męski | 1 199 zł |
Rower crossowy ROMET ORKAN M 2022 | 1 259 zł |
Romet, Rower crossowy, Orkan M 28', szary, 2022, unisex | 1 079 zł |
ROMET ORKAN M 2022 CZARNO-ŻÓŁTY | 1 449 zł |
Modyfikacje Romet Orkan M 2022 frame 19
Ceny na Romet Orkan M 2022 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Romet Orkan M 2022 frame 19 | od 1 079 zł | 7 oferty | ||
Romet Orkan M 2022 frame 21 | od 1 169 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →