Rower Romet Gazela 2 2023 frame 17
Zdjęcia 9 |
Romet Gazela 2 2023 frame 17 rama 17"rama 19" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Gazela 2 2023 frame 17
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower trekkingowy ROMET GAZELA 2 2023 WERSJA B | 1 839 zł |
Rower Trekkingowy damski ROMET GAZELA 2 2023 19 | 2 099 zł |
Rower Trekkingowy ROMET GAZELA 2 2023 Rama: 17' | 2 299 zł |
Rower trekkingowy ROMET GAZELA 2 2023 | 1 839 zł |
Modyfikacje Romet Gazela 2 2023 frame 17
Ceny na Romet Gazela 2 2023 frame 17 |
---|---|---|---|---|
Romet Gazela 2 2023 frame 17 | od 1 839 zł | 5 oferty | ||
Romet Gazela 2 2023 frame 19 | od 2 299 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →