Opona rowerowa Continental Contact Plus 28x1.75
Zdjęcia 7 |
Continental Contact Plus 28x1.75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Contact Plus 28x1.75
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Contact Plus 700x45C 0101007 | 96 zł |
Continental Opona Continental Contact Plus 28x1,75 (622-47) Reflex uniwers | 127 zł |
Continental Contact Plus Safetyplus Breaker 700c X 47 Rigid Urban Tyre Cza | 111 zł |
Modyfikacje Continental Contact Plus 28x1.75
Ceny na Continental Contact Plus 28x1.75 |
---|---|---|---|---|
Continental Contact Plus 24x1.75 | od 110 zł | 2 oferty | ||
Continental Contact Plus 26x1.75 | od 110 zł | 2 oferty | ||
Continental Contact Plus 27.5x1 1/2 | od 123 zł | 1 oferta | ||
Continental Contact Plus 28x1 1/2 | od 113 zł | 1 oferta | ||
Continental Contact Plus 28x1 5/8x1 1/8 | od 119 zł | 2 oferty | ||
Continental Contact Plus 28x1 1/4x1 3/4 | od 96 zł | 2 oferty | ||
Continental Contact Plus 28x1 3/8x1 5/8 | od 104 zł | 1 oferta | ||
Continental Contact Plus 28x1.6 | od 104 zł | 2 oferty | ||
Continental Contact Plus 28x1.75 | od 96 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →