Rower KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame M
Zdjęcia 10 |
KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame M |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower trekkingowy KROSS Trans 2.0 D17 28 cali damski Niebiesko-biały | 1 400 zł |
Rower trekkingowy KROSS Trans 2.0 D17 28 cali damski Niebiesko-biały KRTR2 | 1 400 zł |
Rower Kross TRANS 2.0 DM- szary-czarny mat damski | 1 789 zł |
Rower Kross TRANS 2.0 DM czarny-szary połysk damski | 1 999 zł |
Modyfikacje KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame M
Ceny na KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame M |
---|---|---|---|---|
KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame L | od 1 699 zł | 5 oferty | ||
KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame M | od 1 400 zł | 5 oferty | ||
KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame S | od 1 449 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →