Rower Romet Wagant 3 2023 frame 21
Zdjęcia 14 |
Romet Wagant 3 2023 frame 21 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Romet Wagant 3 2023 frame 21
Ceny na Romet Wagant 3 2023 frame 21 |
---|---|---|---|---|
Romet Wagant 3 2023 frame 19 | od 1 839 zł | 14 oferty | ||
Romet Wagant 3 2023 frame 21 | od 1 839 zł | 3 oferty | ||
Romet Wagant 3 2023 frame 23 | od 1 839 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →