Opona rowerowa Mitas Gripper V84 Classic 28x1.6
Mitas Gripper V84 Classic 28x1.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mitas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mitas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mitas Gripper V84 Classic 28x1.6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mitas Gripper Obręcz 700 x 40 C | 50 zł |
Opona Rowerowa 28 700x40C 42-622 Mitas V84 Gripper | 37 zł |
Mitas V84 Gripper 700x40C (42-622) Citybike Tires 5-10952192-072 | 35 zł |
Mitas opona rowerowa gripper v84 42-622 | 42 zł |
Mitas Gripper V84 28X1,6 (42-622) - Opona Rowerowa | 46 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →