Велошина Mitas Gripper V84 Classic 28x1.6
Mitas Gripper V84 Classic 28x1.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas Gripper V84 Classic 28x1.6
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mitas Gripper Obręcz 700 x 40 C | 45 zł |
Opona Rowerowa 28 700x40C 42-622 Mitas V84 Gripper | 37 zł |
Mitas V84 Gripper 700x40C (42-622) Citybike Tires 5-10952192-072 | 35 zł |
Mitas opona rowerowa gripper v84 42-622 | 42 zł |
Mitas Gripper V84 28X1,6 (42-622) - Opona Rowerowa | 46 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →