Opona rowerowa Continental Gatorskin 700x25C
Zdjęcia 3 |
Continental Gatorskin 700x25C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Gatorskin 700x25C
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Gatorskin 700x25c 0118539 | 148 zł |
Continental Continental Gatorskin, tires (ETRTO: 25-622) | 248 zł |
Opona 700 x 25C CONTINENTAL Gatorskin czarna zwijana 250g | 230 zł |
Continental Gatorskine 700c X 25 Rigid Road Tyre Czarny 700C x 25 | 142 zł |
Continental Gatorskin 700x25c Folding Tire 100084 | 183 zł |
Opona Continental Gatorskin 700X25C Drutowana | 109 zł |
Continental Gatorskin 700c X 25 Road Tyre Czarny 700C x 25 | 167 zł |
Modyfikacje Continental Gatorskin 700x25C
Ceny na Continental Gatorskin 700x25C |
---|---|---|---|---|
Continental Gatorskin 26x1 1/8 | od 148 zł | 1 oferta | ||
Continental Gatorskin 27x1 1/4 | od 174 zł | 1 oferta | ||
Continental Gatorskin 700x23C | od 165 zł | 1 oferta | ||
Continental Gatorskin 700x25C | od 109 zł | 9 oferty | ||
Continental Gatorskin 700x28C | od 183 zł | 1 oferta | ||
Continental Gatorskin 700x32C | od 175 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →