Rower Romet Wagant 2 2023 frame 19
Zdjęcia 21 |
Romet Wagant 2 2023 frame 19 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Wagant 2 2023 frame 19
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower trekkingowy ROMET WAGANT 2 2023 | 1 639 zł |
Rower Trekkingowy ROMET WAGANT 2 2023 Rama: 19' | 2 299 zł |
Rower Trekkingowy ROMET WAGANT 3 2023 Rama: 19' | 2 499 zł |
Rower Trekkingowy ROMET WAGANT 2 2023 Rama: 21' | 1 799 zł |
Rower Trekkingowy ROMET WAGANT 2 2023 Rama: 19' | 1 799 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Romet Wagant 2 2023 frame 19
Ceny na Romet Wagant 2 2023 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Romet Wagant 2 2023 frame 19 | od 1 639 zł | 9 oferty | ||
Romet Wagant 2 2023 frame 21 | od 1 639 zł | 6 oferty | ||
Romet Wagant 2 2023 frame 23 | od 1 639 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →