Rower Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 21
Zdjęcia 20 |
Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 21 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 21
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 3.0 D21 28 cali damski Czarno-brązowy | 1 700 zł |
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 3.0 D21 28 cali damski Czarno-brązowy RME | 1 700 zł |
Modyfikacje Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 21
Ceny na Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 21 |
---|---|---|---|---|
Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 17 | od 1 600 zł | 9 oferty | ||
Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 19 | od 1 650 zł | 9 oferty | ||
Indiana X-Road 3.0 D 2024 frame 21 | od 1 700 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →