Rower Indiana X-Road 1.0 M 2022 frame 17
Zdjęcia 10 |
Indiana X-Road 1.0 M 2022 frame 17 rama 17"rama 19" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indiana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indiana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indiana X-Road 1.0 M 2022 frame 17
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 M17 28 cali męski Czarny | 1 200 zł |
Rower trekkingowy INDIANA X-Road 1.0 M17 28 cali męski Czarny RME23ME51043 | 1 200 zł |
Modyfikacje Indiana X-Road 1.0 M 2022 frame 17
Ceny na Indiana X-Road 1.0 M 2022 frame 17 |
---|---|---|---|---|
Indiana X-Road 1.0 M 2022 frame 17 | od 1 200 zł | 3 oferty | ||
Indiana X-Road 1.0 M 2022 frame 19 | od 1 100 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →