Rower Romet Jolene 6.1 2022 frame 17
Romet Jolene 6.1 2022 frame 17 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Romet Jolene 6.1 2022 frame 17
Ceny na Romet Jolene 6.1 2022 frame 17 |
---|---|---|---|---|
Romet Jolene 6.1 2022 frame 15 | od 1 699 zł | 2 oferty | ||
Romet Jolene 6.1 2022 frame 17 | od 1 749 zł | 2 oferty | ||
Romet Jolene 6.1 2022 frame 19 | od 1 224 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →