Rower Romet Jolene 6.0 2022 frame 15
Romet Jolene 6.0 2022 frame 15 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Jolene 6.0 2022 frame 15
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower ROMET JOLENE 6.0 biało-niebiesk-zielony 15 S | 1 189 zł |
Romet< Rower Górski, Jolene 6.0, Biały | 1 259 zł |
Rower Romet Jolene 6.0 26 R15 S Da 2022 bia-nie-zi | 1 195 zł |
Rower Romet Jolene 6.0 26 R17 M Da 2022 bia-nie-zi | 1 599 zł |
Rower Romet Jolene 6.0 26 R19 L Me 2023 bia-nie-zi | 1 599 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →