Велосипед Romet Jolene 6.0 2022 frame 15
Romet Jolene 6.0 2022 frame 15 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romet Jolene 6.0 2022 frame 15
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower ROMET JOLENE 6.0 biało-niebiesk-zielony 15 S | 1 189 zł |
Romet< Rower Górski, Jolene 6.0, Biały | 1 259 zł |
Rower Romet Jolene 6.0 26 R15 S Da 2022 bia-nie-zi | 1 195 zł |
Rower Romet Jolene 6.0 26 R17 M Da 2022 bia-nie-zi | 1 599 zł |
Rower Romet Jolene 6.0 26 R19 L Me 2023 bia-nie-zi | 1 599 zł |