Велосипед Romet Jolene 7.0 2022 frame 15 (R22A-MTB-27-15-P-186)
Romet Jolene 7.0 2022 frame 15 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romet Jolene 7.0 2022 frame 15
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Romet, Rower górski, Jolene 7.0 27,5', turkusowy | 1 899 zł |
Rower górski ROMET JOLENE 7.0 2022 | 1 329 zł |
Romet, Rower górski, Jolene, 7.0, 15', Czarny | 1 299 zł |
Модификації Romet Jolene 7.0 2022 frame 15
Ціни на Romet Jolene 7.0 2022 frame 15 |
---|---|---|---|---|
Romet Jolene 7.0 2022 frame 15 | від 1 299 zł | 5 пропозицій | ||
Romet Jolene 7.0 2022 frame 17 | від 1 799 zł | 1 пропозиція | ||
Romet Jolene 7.0 2022 frame 19 | від 1 299 zł | 4 пропозиції |