Велосипед Romet Rambler R7.2 2022 frame 17
Romet Rambler R7.2 2022 frame 17 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romet Rambler R7.2 2022 frame 17
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower Mtb Romet Rambler R7.2 21" XL czarno-turkusowy koło 27,5" | 1 558 zł |
Rower górski ROMET RAMBLER R7.2 2022 | 1 679 zł |
Romet, Rower górski, Rambler R7.2, 27,5', Czarny | 1 439 zł |
Rower górski ROMET RAMBLER R7.2 2022 | 1 679 zł |
Rower Mtb Romet Rambler R7.2 19" L czarno-turkusowy koło 27,5" | 1 558 zł |
Romet, Rower górski, Rambler R7.2 27,5', czarny | 1 559 zł |