Rower Romet Rambler R7.2 2022 frame 17
Romet Rambler R7.2 2022 frame 17 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Rambler R7.2 2022 frame 17
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower Mtb Romet Rambler R7.2 21" XL czarno-turkusowy koło 27,5" | 1 558 zł |
Rower górski ROMET RAMBLER R7.2 2022 | 1 679 zł |
Romet, Rower górski, Rambler R7.2, 27,5', Czarny | 1 439 zł |
Rower górski ROMET RAMBLER R7.2 2022 | 1 679 zł |
Rower Mtb Romet Rambler R7.2 19" L czarno-turkusowy koło 27,5" | 1 558 zł |
Romet, Rower górski, Rambler R7.2 27,5', czarny | 1 559 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →