Rower Romet Orkan 1 D 2022 frame 15
Romet Orkan 1 D 2022 frame 15 rama 15"rama 19" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Orkan 1 D 2022 frame 15
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower ROMET ORKAN 1 D biało-niebieski 15 S | 1 329 zł |
Romet, Rower crossowy, Orkan 1 D 28', czerwony, 2022, damski | 1 234 zł |
Rower crossowy ROMET ORKAN 1 D 2022 | 1 329 zł |
Modyfikacje Romet Orkan 1 D 2022 frame 15
Ceny na Romet Orkan 1 D 2022 frame 15 |
---|---|---|---|---|
Romet Orkan 1 D 2022 frame 15 | od 1 234 zł | 5 oferty | ||
Romet Orkan 1 D 2022 frame 19 | od 1 139 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →