Rower Romet Rambler R9.0 2023 frame 17
Zdjęcia 9 |
Romet Rambler R9.0 2023 frame 17 rama 17"rama 19" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Rambler R9.0 2023 frame 17
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower Górski męski ROMET RAMBLER R9.0 2023 19 | 2 199 zł |
Rower górski ROMET RAMBLER R9.0 2023 | 1 759 zł |
Rower Górski męski ROMET RAMBLER R9.0 2023 | 2 199 zł |
Rower górski ROMET RAMBLER R9.0 2023 | 1 759 zł |
Rower Górski męski ROMET RAMBLER R9.0 2023 17 | 2 199 zł |
Modyfikacje Romet Rambler R9.0 2023 frame 17
Ceny na Romet Rambler R9.0 2023 frame 17 |
---|---|---|---|---|
Romet Rambler R9.0 2023 frame 17 | od 1 759 zł | 6 oferty | ||
Romet Rambler R9.0 2023 frame 19 | od 2 199 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →