Rower Romet Art Deco Classic 2022 frame 20
Romet Art Deco Classic 2022 frame 20 rama 18"rama 20" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Art Deco Classic 2022 frame 20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Romet, Rower Miejski + koszyk, Art Deco Classic M, 28', szampański, damski | 1 754 zł |
Romet, Rower Miejski, Art Deco Classic 28', złoty, 2022, damski | 1 619 zł |
Romet, Rower Miejski, Art Deco Classic 28', czarny, 2022, unisex | 1 619 zł |
Modyfikacje Romet Art Deco Classic 2022 frame 20
Ceny na Romet Art Deco Classic 2022 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Romet Art Deco Classic 2022 frame 18 | od 1 754 zł | 3 oferty | ||
Romet Art Deco Classic 2022 frame 20 | od 1 619 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →