Велосипед MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 23
Фото 40 |
MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 23 рама 20"рама 23" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MBM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MBM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 23
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower miejski MBM Boulevard 6B 28 cali męski Grafitowy | 1 650 zł |
Rower miejski MBM Boulevard 6B 28 cali męski Khaki MBM836U 20 58 A42 | 2 000 zł |
Rower miejski MBM Boulevard 6B 28 cali męski Khaki | 2 000 zł |
Rower miejski MBM Boulevard 6B 28 cali męski Khaki | 2 000 zł |
Модификації MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 23
Ціни на MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 23 |
---|---|---|---|---|
MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 20 | від 1 650 zł | 18 пропозицій | ||
MBM Boulevard 6B 28 2022 frame 23 | від 1 650 zł | 5 пропозицій |