Велосипед MBM 828 Central 6B 28 2022 frame 20
Фото 28 |
MBM 828 Central 6B 28 2022 frame 20 рама 20"рама 21" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MBM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MBM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MBM 828 Central 6B 28 2022 frame 20
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower miejski MBM 828 Central 6B 28 cali męski Grafitowy | 1 700 zł |
Rower miejski MBM 828 Central 6B 28 cali męski Grafitowy MBM828U 20 50 A27 | 1 700 zł |
Rower miejski MBM 828 Central 6B 28 cali męski Khaki | 1 700 zł |
Rower miejski MBM 828 Central 6B 28 cali męski Khaki MBM828U 20 50 A42 | 1 700 zł |
Модификації MBM 828 Central 6B 28 2022 frame 20
Ціни на MBM 828 Central 6B 28 2022 frame 20 |
---|---|---|---|---|
MBM 828 Central 6B 28 2022 frame 20 | від 1 700 zł | 6 пропозицій | ||
MBM 828 Central 6B 28 2022 frame 21 | від 1 700 zł | 3 пропозиції |