Велосипед MBM Boulevard 18B 28 2022 frame 21
Фото 16 |
MBM Boulevard 18B 28 2022 frame 21 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MBM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MBM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MBM Boulevard 18B 28 2022 frame 21
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower miejski MBM Boulevard 18B 28 cali męski Czarny | 1 800 zł |
Rower miejski MBM Boulevard 18B 28 cali męski Czarny MBM835U 20 54 A01 | 1 800 zł |
Модификації MBM Boulevard 18B 28 2022 frame 21
Ціни на MBM Boulevard 18B 28 2022 frame 21 |
---|---|---|---|---|
MBM Boulevard 18B 28 2022 frame 20 | від 2 000 zł | 3 пропозиції | ||
MBM Boulevard 18B 28 2022 frame 21 | від 1 800 zł | 3 пропозиції | ||
MBM Boulevard 18B 28 2022 frame 23 | від 2 000 zł | 3 пропозиції |