Велосипед KROSS Hexagon 6.0 29 2022 frame S
KROSS Hexagon 6.0 29 2022 frame S рама Lрама S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KROSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KROSS Hexagon 6.0 29 2022 frame S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kross Kross Hexagon 6.0 29 S (17") rower czarny/szary/grafitowy połysk | 2 899 zł |
Rower górski Kross Hexagon 6.0 2023 | 2 549 zł |
Kross, Rower Górski Męski Mtb Kross Hexagon 6.0,Czarny | 2 199 zł |
Rower Kross Hexagon 6.0 29 czarny/szary/grafitowy połysk 2024 | 2 549 zł |
Kross, Rower Górski Męski Mtb Kross Hexagon 6.0,Czarny | 2 999 zł |
Модификації KROSS Hexagon 6.0 29 2022 frame S
Ціни на KROSS Hexagon 6.0 29 2022 frame S |
---|---|---|---|---|
KROSS Hexagon 6.0 29 2022 frame L | від 2 549 zł | 3 пропозиції | ||
KROSS Hexagon 6.0 29 2022 frame S | від 2 199 zł | 5 пропозицій |