Велосипед KROSS Level 3.0 29 2021 frame M
Фото 17 |
KROSS Level 3.0 29 2021 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KROSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KROSS Level 3.0 29 2021 frame M
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kross Rower Kross Level 3.0 M 29" męski czerwony biały | 2 999 zł |
Rower Kross Level 3.0 M 29” Szary Czarny | 3 399 zł |
Rower Kross Level 3.0 ALV SM 29 czerwony/biały połysk 2023 | 2 609 zł |
Rower Kross Level 3.0 M 29' czerwony biały | 2 889 zł |
Rower Kross Level 3.0 M 29' Męski Czerwony Biały | 3 499 zł |
Rower Kross Level 3.0 M 29' Męski Czerwony Biały | 3 399 zł |
Rower Kross Level 3.0 M 29” Szary Czarny | 2 889 zł |
Модификації KROSS Level 3.0 29 2021 frame M
Ціни на KROSS Level 3.0 29 2021 frame M |
---|---|---|---|---|
KROSS Level 3.0 29 2021 frame L | від 3 399 zł | 2 пропозиції | ||
KROSS Level 3.0 29 2021 frame M | від 2 609 zł | 8 пропозицій | ||
KROSS Level 3.0 29 2021 frame XL | від 2 999 zł | 1 пропозиція | ||
KROSS Level 3.0 29 2021 frame XXL | від 2 549 zł | 4 пропозиції |