Rower KROSS Level 3.0 29 2021 frame M
Zdjęcia 17 |
KROSS Level 3.0 29 2021 frame M |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KROSS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KROSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KROSS Level 3.0 29 2021 frame M
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kross Rower Kross Level 3.0 M 29" męski czerwony biały | 2 999 zł |
Rower Kross Level 3.0 M 29” Szary Czarny | 3 399 zł |
Rower Kross Level 3.0 ALV SM 29 czerwony/biały połysk 2023 | 2 609 zł |
Rower Kross Level 3.0 M 29' czerwony biały | 2 889 zł |
Rower Kross Level 3.0 M 29' Męski Czerwony Biały | 3 499 zł |
Rower Kross Level 3.0 M 29' Męski Czerwony Biały | 3 399 zł |
Rower Kross Level 3.0 M 29” Szary Czarny | 2 889 zł |
Modyfikacje KROSS Level 3.0 29 2021 frame M
Ceny na KROSS Level 3.0 29 2021 frame M |
---|---|---|---|---|
KROSS Level 3.0 29 2021 frame L | od 3 399 zł | 2 oferty | ||
KROSS Level 3.0 29 2021 frame M | od 2 609 zł | 8 oferty | ||
KROSS Level 3.0 29 2021 frame XL | od 2 999 zł | 1 oferta | ||
KROSS Level 3.0 29 2021 frame XXL | od 2 549 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →