Rower KROSS Level 3.0 29 2021 frame XXL
Zdjęcia 17 |
KROSS Level 3.0 29 2021 frame XXL |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KROSS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KROSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KROSS Level 3.0 29 2021 frame XXL
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski Kross Level 3.0 2023 | 2 549 zł |
Kross, Rower Górski, Level 3.0 29', Czerwony | 2 569 zł |
Rower Kross Level 3.0 ALT SM 29 szary/czarny połysk 2023 | 2 957 zł |
Modyfikacje KROSS Level 3.0 29 2021 frame XXL
Ceny na KROSS Level 3.0 29 2021 frame XXL |
---|---|---|---|---|
KROSS Level 3.0 29 2021 frame L | od 3 399 zł | 2 oferty | ||
KROSS Level 3.0 29 2021 frame M | od 2 609 zł | 8 oferty | ||
KROSS Level 3.0 29 2021 frame XL | od 2 999 zł | 1 oferta | ||
KROSS Level 3.0 29 2021 frame XXL | od 2 549 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →