Велошина Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.1
Фото 4 |
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.1 |
|
Можливість установки також і на електровелосипеди, добре підходить для високих швидкостей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Schwalbe Marathon Plus MTB 29x2,10 11101025 | 139 zł |
Schwalbe Schwalbe Marathon PLUS MTB, tires (black, clincher, ETRTO 54-622) | 158 zł |
Schwalbe Marathon Plus Tour Smartguard Dual 29´´ X 2.10 Rigid Mtb Tyre Cza | 136 zł |
Модификації Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.1
Ціни на Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.1 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 26x2.1 | від 143 zł | 4 пропозиції | ||
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 26x2.25 | від 127 zł | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 27.5x2.1 | від 117 zł | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 27.5x2.25 | від 143 zł | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.1 | від 136 zł | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.25 | від 139 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →