Opona rowerowa Schwalbe Racing Ray Evolution Folding 29x2.1 (11601130)
Zdjęcia 7 |
Schwalbe Racing Ray Evolution Folding 29x2.1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Racing Ray Evolution Folding 29x2.1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Racing Ray 29 x 2,10" Super Ground Addix Speedgrip 11601130.01 | 217 zł |
Schwalbe Schwalbe Racing Ray 29/28" (622 mm) Black/Blue 2.1 Opona rowerowa | 231 zł |
Schwalbe Racing Ray Evo Super Ground Addix Speedgrip Tubeless 29´´ X 2.10 | 218 zł |
Modyfikacje Schwalbe Racing Ray Evolution Folding 29x2.1
Ceny na Schwalbe Racing Ray Evolution Folding 29x2.1 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Racing Ray Evolution Folding 26x2.25 | od 204 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Racing Ray Evolution Folding 27.5x2.25 | od 217 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Racing Ray Evolution Folding 29x2.1 | od 217 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Racing Ray Evolution Folding 29x2.25 | od 207 zł | 5 oferty | ||
Schwalbe Racing Ray Evolution Folding 29x2.35 | od 218 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →