Opona rowerowa Maxxis Ikon 29x2.2
Wideo 25 |
Maxxis Ikon 29x2.2 27.5x2.2"29x2.2" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Ikon 29x2.2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MAXXIS MAXXIS Ikon 29/28" (622 mm) Black 2.2 Opona rowerowa MTB Black 0003 | 138 zł |
Maxxis Ikon 60 Tpi 29´´ X 2.20 Mtb Tyre Czarny 29´´ x 2.20 | 137 zł |
Maxxis Ikon 60 Tpi 29´´ X 2.20 Rigid Mtb Tyre Czarny 29´´ x 2.20 | 85 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości opony rowerowej Maxxis Ikon 29x2.2:
- Compound: 3C Maxx speed, Dual, Single, 3C Maxx terra
Modyfikacje Maxxis Ikon 29x2.2
Ceny na Maxxis Ikon 29x2.2 |
---|---|---|---|---|
Maxxis Ikon 27.5x2.2 | od 132 zł | 5 oferty | ||
Maxxis Ikon 29x2.2 | od 85 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →