Rower KROSS Level 3.0 29 2021 frame XL
Zdjęcia 17 |
KROSS Level 3.0 29 2021 frame XL |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KROSS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KROSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje KROSS Level 3.0 29 2021 frame XL
Ceny na KROSS Level 3.0 29 2021 frame XL |
---|---|---|---|---|
KROSS Level 3.0 29 2021 frame L | od 3 399 zł | 2 oferty | ||
KROSS Level 3.0 29 2021 frame M | od 2 609 zł | 8 oferty | ||
KROSS Level 3.0 29 2021 frame XL | od 2 999 zł | 1 oferta | ||
KROSS Level 3.0 29 2021 frame XXL | od 2 549 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →