Велосипед KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame M
Фото 4 |
KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KROSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame M
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower górski MTB KROSS Hexagon 2.0 M17 27.5 cali męski Granatowo-żółty | 1 400 zł |
Rower górski MTB KROSS Hexagon 2.0 M17 27.5 cali męski Granatowo-żółty KRH | 1 400 zł |
Kross Kross Hexagon 2.0 M 27 M(19") rower czarno-pomarańczowo-szary połysk | 1 699 zł |
Rower górski Kross Hexagon 2.0 2022 | 1 529 zł |
ще 14 пропозицій
Модификації KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame M
Ціни на KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame M |
---|---|---|---|---|
KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame L | від 1 409 zł | 11 пропозицій | ||
KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame M | від 1 400 zł | 19 пропозицій | ||
KROSS Hexagon 2.0 27.5 2022 frame S | від 1 400 zł | 16 пропозицій |