Велосипед Romet Rambler R7.0 2023 frame 19
Фото 7 |
Romet Rambler R7.0 2023 frame 19 рама 17"рама 19" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romet Rambler R7.0 2023 frame 19
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Romet, Rower Górski MTB, RAMBLER R7.0, Czarny | 2 099 zł |
Rower Górski męski ROMET RAMBLER R7.0 2023 | 2 099 zł |
Rower górski ROMET RAMBLER R7.0 2023 | 1 679 zł |
Модификації Romet Rambler R7.0 2023 frame 19
Ціни на Romet Rambler R7.0 2023 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Romet Rambler R7.0 2023 frame 17 | від 2 099 zł | 1 пропозиція | ||
Romet Rambler R7.0 2023 frame 19 | від 1 679 zł | 3 пропозиції |