Rower KROSS Hexagon 6.0 29 2022 frame S
KROSS Hexagon 6.0 29 2022 frame S rama Lrama S |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KROSS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KROSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KROSS Hexagon 6.0 29 2022 frame S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kross Kross Hexagon 6.0 29 S (17") rower czarny/szary/grafitowy połysk | 2 899 zł |
Rower górski Kross Hexagon 6.0 2023 | 2 549 zł |
Kross, Rower Górski Męski Mtb Kross Hexagon 6.0,Czarny | 2 199 zł |
Rower Kross Hexagon 6.0 29 czarny/szary/grafitowy połysk 2024 | 2 609 zł |
Kross, Rower Górski Męski Mtb Kross Hexagon 6.0,Czarny | 2 999 zł |
Modyfikacje KROSS Hexagon 6.0 29 2022 frame S
Ceny na KROSS Hexagon 6.0 29 2022 frame S |
---|---|---|---|---|
KROSS Hexagon 6.0 29 2022 frame L | od 2 549 zł | 3 oferty | ||
KROSS Hexagon 6.0 29 2022 frame S | od 2 199 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →