Opona rowerowa Schwalbe Marathon Mondial RaceGuard Performance Wired 28x1.6
Wideo 5Zdjęcia 14 |
Schwalbe Marathon Mondial RaceGuard Performance Wired 28x1.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Marathon Mondial RaceGuard Performance Wired 28x1.6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Mondial 28" x 1.60" 700x40C 11100309 | 135 zł |
Schwalbe, Opona, Marathon Mondial RG Reflex, 28x1,60/ 700x40C | 130 zł |
Schwalbe Marathon Mondial Performance Raceguard Endurance 700c X 40 Rigid | 104 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Schwalbe Marathon Mondial RaceGuard Performance Wired 28x1.6
Ceny na Schwalbe Marathon Mondial RaceGuard Performance Wired 28x1.6 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Marathon Mondial RaceGuard Performance Wired 26x2.0 | od 124 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Marathon Mondial RaceGuard Performance Wired 28x1.6 | od 104 zł | 4 oferty | ||
Schwalbe Marathon Mondial RaceGuard Performance Wired 28x1.75 | od 116 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →