Rower Romet Wagant 8 2023 frame 19
Zdjęcia 8 |
Romet Wagant 8 2023 frame 19 rama 19"rama 23" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Wagant 8 2023 frame 19
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower Trekkingowy męski ROMET WAGANT 8 2023 19 | 3 799 zł |
Rower trekkingowy ROMET WAGANT 8 2023 | 3 039 zł |
Rower Trekkingowy męski ROMET WAGANT 8 2023 | 3 799 zł |
Modyfikacje Romet Wagant 8 2023 frame 19
Ceny na Romet Wagant 8 2023 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Romet Wagant 8 2023 frame 19 | od 3 039 zł | 3 oferty | ||
Romet Wagant 8 2023 frame 23 | od 3 039 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →