Umywalka REA Greta 655 REA-U8537 655 mm
Zdjęcia 19 |
REA Greta 655 REA-U8537 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Greta 655 REA-U8537 655 mm
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka greta 65 thunder shiny - nablatowa | 469 zł |
Umywalka Rea Umywalka Nablatowa Greta 65cm Rea | 459 zł |
Umywalka Ceramiczna Nablatowa Blatowa Greta 65 Rea | 349 zł |
Umywalka Nablatowa Rea Greta 65 Thunder Shiny | 469 zł |
Umywalka nablatowa Greta Rea | 499 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje REA Greta 655 REA-U8537
Ceny na REA Greta 655 REA-U8537 |
---|---|---|---|---|
REA Greta 560 REA-U8536 560 mm | od 299 zł | 4 oferty | ||
REA Greta 655 REA-U8537 655 mm | od 349 zł | 16 oferty | ||
REA Greta 765 REA-U1500 765 mm | od 469 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →