Serwer plików NAS QNAP TVS-h874T-i Intel i7, RAM 32 GB
Wideo 3Zdjęcia 6 |
QNAP TVS-h874T-i Intel i7, RAM 32 GB Intel i7, RAM 32 GBIntel i9, RAM 64 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TVS-h874T-i Intel i7, RAM 32 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP Serwer NAS TVS-h874T-i7-32G 8bay Intel Core i7 32GB RAM NBQNPNT08I732 | 17 355 zł |
QNAP Serwer NAS TVS-h874T-i7-32G 8bay Intel Core i7 32GB RAM 125446 | 17 355 zł |
QNAP Serwer NAS TVS-h874T-i7-32G 8bay Intel Core i7 32GB RAM | 16 370 zł |
Serwer plików Qnap TVS-h874T (TVS-h874T-i7-32G) | 15 877 zł |
QNAP Serwer NAS TVS-h874T-i7-32G 8bay Intel Core i7 32GB RAM 125446 | 17 355 zł |
Qnap Tvs-h874t-i7-32g Nas Czarny | 19 173 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje QNAP TVS-h874T-i
Ceny na QNAP TVS-h874T-i |
---|---|---|---|---|
QNAP TVS-h874T-i Intel i7, RAM 32 GB | od 15 877 zł | 6 oferty | ||
QNAP TVS-h874T-i Intel i9, RAM 64 GB | od 18 302 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →