Serwer plików NAS QNAP TS-264-8G RAM 8 GB
Zdjęcia 6 |
QNAP TS-264-8G RAM 8 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-264-8G RAM 8 GB
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TS-264-8G NAS N5095 8 GB TS-264-8G | 1 848 zł |
QNAP Serwer TS-264-8G Intel N5095 2x0HDD 8GB NBQNPNT02TS2648 | 2 578 zł |
QNAP TS-264-8G NET-NAS-QNP-527 | 1 848 zł |
QNAP Serwer TS-264-8G Intel N5095 2x0HDD 8GB 102801 | 2 578 zł |
QNAP Serwer TS-264-8G Intel N5095 2x0HDD 8GB 102801 | 2 578 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →