NAS-сервер QNAP TS-264-8G ОЗП 8 ГБ
Фото 6 |
QNAP TS-264-8G ОЗП 8 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QNAP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QNAP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QNAP TS-264-8G ОЗП 8 ГБ
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
QNAP TS-264-8G NAS N5095 8 GB TS-264-8G | 1 848 zł |
QNAP Serwer TS-264-8G Intel N5095 2x0HDD 8GB NBQNPNT02TS2648 | 2 578 zł |
QNAP TS-264-8G NET-NAS-QNP-527 | 1 848 zł |
QNAP Serwer TS-264-8G Intel N5095 2x0HDD 8GB 102801 | 2 578 zł |
QNAP Serwer TS-264-8G Intel N5095 2x0HDD 8GB 102801 | 2 578 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →